Dorota Pędziwiatr – uczestniczka Akademii Partnerstwa

Od urodzenia zamieszkała w Pabianicach w województwie łódzkim. Radna Rady Miejskiej w Pabianicach VIII kadencji. 

Zawodowo: od 25 lat dyrektorka biura Cechu Rzemiosł Różnych w Pabianicach –  “Praca wśród przedsiębiorców, w tym sprawy związane z nauką zawodu w rzemiośle, daje mi wiele satysfakcji i inspiracji”.

Działalność społeczna: sekretarz Ogólnopolskiego Związku Samorządowców „132” – współtwórczyni stowarzyszenia, które zostało powołane w roku 2022, przewodnicząca Forum Organizacji Pozarządowych w Pabianicach, przewodnicząca Pabianickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, członkini Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

“Ostatnim moim dzieckiem jest punkt pomocy dla uchodźców z Ukrainy, który prowadzę nieprzerwanie od początku wojny w Ukrainie. Punkt m.in. pozyskuje i wydaje dary dla uchodźców i stara się nieść dla nich każdą pomoc. Działalność społeczna, w tym podejmowanie wielu różnych aktywności na rzecz środowiska ngo, motywuje mnie do działania, lubię ludzi, lubię z nimi i dla nich pracować.”

Uczestniczka bardzo wielu szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje zawodowe i społeczne, m.in. Szkoły Liderów, Szkoły Liderów Strażniczych, Szkoły Liderów Zmian Społecznych. Uczestniczka projektu “Zacznijmy od początku – wdrożenie modelu współpracy w Pabianicach”

Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka dorosłego syna.

Zapalona miłośniczka muzyki, tańca i czytania. Z natury optymistka, z poczuciem humoru i uśmiechem.

“Moje motto: „Nic nie muszę, wszystko mogę.”

Polecamy odwiedzić strony

Cech Rzemiosł Różnych 

Forum Organizacji Pozarządowych w Pabianicach

Ogólnopolski Związek Samorządowców 132

fot. z archiwum Doroty Pędziwiatr

fot. z archiwum Doroty Pędziwiatr