KRAKÓW Z DZIECKIEM testuje trasy z ekoprzewodników po Małopolsce.

We wrześniu poprosilismy ponownie zaprzyjaźnioną z nami Anię, Marcysię, Lilę i Mateusza, czyli Kraków z dzieckiem o przetestowanie trasy na jesienną wycieczkę z dziećmi. Tym razem wybór padł na Zagórzańskie Dziedziny, naszego partnera, autora kilku spacerów w przewodnikach po Małopolsce. Kraków z dzieckiem testował wyprawowo trasę wycieczki nr 6, “Śladami Władysława Orkana rowerem lub spacerem”.

z małą wariacją i odwiedzinami w rabczańskim Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju. Tę i inne trasy w okolicy  znajdziecie w ekoporzewodniku “Zagórzańskie Dziedziny – łączące Gorce z Beskidem Wyspowym” https://tiny.pl/9rl53

Polecamy realacje od naszej zaprzyjaźnionej Rodzinki. Wejdźcie na stronę Kraków z dzieckiem i sprawdźcie, jak podróżować z dziećmi w rytmie eko.

A my dziękujemy za super współpracę.

Kraków z dzieckiem to Ania, która uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną. Na co jest mamą na pełen etat, która wyszukuje miejsca na kolejne wyprawy.

Razem z Mateuszem oraz Lilą i Marcysią zwiedzają, eksplorują i dzielą się naszymi podróżniczymi odkryciami na Instagramie.
Są fanami mikrowypraw do których inspirują innych rodziców. Wycieczki, rowery, góry i pikniki, to to co lubią najbardziej.

Na swojej stronie oprócz poleceń miejsc dla rodziców i dzieci odnajdziecie zakładkę „Dzikie dzieci”, w której zamieszczają porady i polecenia książek dla dzieci i rodziców z zakresu edukacji przyrodniczej.

Mimo, że mieszkają w Krakowie, starają się spędzać z dziećmi dużo czasu w naturze. Ich motto: “Dzikie dzieciństwo w dużym mieście – tak, da się!” – opis pochodzi ze strony Kraków z dzieckiem.

Wszystkie fotografie pochodzą ze strony Kraków z dzieckiem, ich autorką jest Anna Kosibowicz.

_________________________
Wpis powstał w ramach projektu pt. „Małopolska Ekoturystyka – zrównoważony rozwój turystyczny regionu”, który jest realizowany przez Fundusz Partnerstwa jako część Programu EkoMałopolska. Jego celem jest promocja regionu w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i jak najmniej inwazyjny dla środowiska naturalnego oraz zakładający autentyczne zainteresowanie jego bogactwem i dziedzictwem. Projekt jest realizowany ze środków Województwa Małopolskiego.