Z największą przyjemnością przedstawiamy AMBASADORKĘ AKADEMII PARTNERSTWA! Jesteśmy dumni, że jest nią Joanna Pawluśkiewicz – aktywistka, improwizatorka, scenarzystka, autorka powieści „Pani na domkach” i „Telenowela”, współautorka projektu „Nowe Legendy Miejskie”, „Duży Pies nie szczeka”, stypendystka programu Homines Urbani i Ministerstwa Kultury, laureatka nagrody filmowej Orzeł za film „Powstanie Warszawskie”, współtwórczyni Klubu Komediowego w Warszawie. Joanna Pawluśkiewicz uczy w Szkoła Impro, jest działaczką w Obóz dla Puszczy, zajmuje się działalnością społeczną w Puszczy Białowieskiej na polach artystycznych, społecznych i przyrodniczych.
————
Jak dołączyć do AKADEMII PARTNERSTWA? Wystarczy chwilka na zgłosznie. Informacje znajdziecie na stronie. https://www.funduszpartnerstwa.pl/akademia-partnerstwa/
Finansowanie projektu Reclaim our civil space:
Projekt „Odzyskajmy naszą obywatelską przestrzeń!” korzysta z dotacji w wysokości 1,8 mln EUR od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii za pośrednictwem Funduszu Grantów EOG i Norweskiego Funduszu Współpracy Regionalnej.

fot. Tomek Kaczor
fot. Tomek Kaczor

Informacje o projekcie:

Wspólnie z międzynarodowymi partnerami i naszym konsorcjum Environmental Partnership Association rozpoczynamy realizację projektu pt. “Reclaim our civic space” w ramach norweskiego mechanizmu finansowego EEA and Norway Grants

Dotacje norweskiego mechanizmu finansowego składają się z wkładów finansowych Norwegii, Islandii i Liechtensteinu i mają na celu zmniejszanie różnic gospodarczych i społecznych w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) oraz wzmocnienie współpracy 16 krajów UE z państwami EOG w Europie Północnej, Środkowej i Południowej. Program przyczynia się do wzmocnienia podstawowych europejskich wartości, takich jak demokracja, tolerancja i praworządność.

W projekcie “Reclaim our Civil Space! From local to European” uczestniczą organizacje z Polski ?? Węgier ?? Słowacji ?? Czech ?? Rumunii?? Bułgarii ?? Serbii ?? oraz Norwegii ?? a liderem-partnerem jest Ökotárs – Hungarian Environmental Partnership Foundation.

The “Reclaim Our Civil Space!” project benefits from a 1,8 million € grant from Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation.

PARTNERZY PROJEKTU:
Ökotárs Alapítvány, Węgry
Nadace Partnerství, Republika Czeska
Nadácia Ekopolis, Słowacja
Fundusz Partnerstwa, Polska
YIHR Srbija, Serbia
Norwegian Helsinki Committee, Norwegia
Fundatia pentru Dezvoltarea Societatii Civile, Rumunia
Fundatia pentru Parteneriat – Polgár-Társ Alapítvány, Rumunia
Фондация ЕкоОбщност, Bułgaria
Hungarian Civil Liberties Union – HCLU, Węgry